Продукція > CODACA > VSHB0754T-180MC
VSHB0754T-180MC
VSHB0754T-180MC CODACA
VSHB0754T.pdf
Виробник: CODACA
Description: AUTOMOTIVE SMD MOLDING POWER CHK
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Molded Inductors, Automotive Grade Power Inductors
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.303" L x 0.291" W (7.70mm x 7.40mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 72mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 6.7A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.204" (5.20mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A
на замовлення 497 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE SMD MOLDING POWER CHK, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Molded Inductors, Automotive Grade Power Inductors, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.303" L x 0.291" W (7.70mm x 7.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 72mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 6.7A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.204" (5.20mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 3.9 A.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Supplier Device Package: 2-SMD
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A