Продукція > CODACA > VSHB1054T-101MC
VSHB1054T-101MC
VSHB1054T-101MC CODACA
VSHB1054T.pdf
Виробник: CODACA
Description: AUTOMOTIVE POWER INDUCTOR,T CORE
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.427" L x 0.402" W (10.85mm x 10.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.7A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE POWER INDUCTOR,T CORE, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.427" L x 0.402" W (10.85mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.7A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 2.7 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 2.7 A