Продукція > CODACA > VSHB1054T-470MC
VSHB1054T-470MC
VSHB1054T-470MC CODACA
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.427" L x 0.402" W (10.85mm x 10.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE POWER INDUCTOR,T CORE, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.427" L x 0.402" W (10.85mm x 10.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 3.8 A.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 3.8 A