Продукція > KYOCERA AVX > VSHS15A08-TE16L3
VSHS15A08-TE16L3
VSHS15A08-TE16L3 KYOCERA AVX
VSHS15A08-file.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: DIODE SCHOTTKY 80V 15A TO277
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 15A
Supplier Device Package: TO-277
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 760 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 80 V
на замовлення 2940 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 80V 15A TO277, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-277, 3-PowerDFN, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 15A, Supplier Device Package: TO-277, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 760 mV @ 15 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 80 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSHS15A08-TE16L3 VSHS15A08-TE16L3 Виробник : KYOCERA AVX VSHS15A08-file.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 80V 15A TO277
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Schottky