VSOR1603103GUF
VSOR1603103GUF Vishay Dale Thin Film
doc?60003
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: VSOR 16PIN ISOLATED 10K 2% UF E3
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.152" W (9.91mm x 3.86mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 16-SOIC
Height - Seated (Max): 0.069" (1.76mm)
Number of Resistors: 8
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VSOR 16PIN ISOLATED 10K 2% UF E3, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.152" W (9.91mm x 3.86mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 16-SOIC, Height - Seated (Max): 0.069" (1.76mm), Number of Resistors: 8.
Інші пропозиції VSOR1603103GUF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSOR1603103GUF VSOR1603103GUF Виробник : Vishay / Thin Film doc?60003 Resistor Networks & Arrays 10Kohms 16pin Iso 2%