VSP1000DSFR
VSP1000DSFR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fvsp1000
Виробник: Texas Instruments
Description: IC BUFFER 1 CIRCUIT 6SON
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-XFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Buffer
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C
Current - Supply: 2mA
Supplier Device Package: 6-SON (1x1)
Number of Circuits: 1
-3db Bandwidth: 210 MHz
Voltage - Supply Span (Min): 10 V
Voltage - Supply Span (Max): 16 V
на замовлення 6628 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 386
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC BUFFER 1 CIRCUIT 6SON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-XFDFN, Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Buffer, Operating Temperature: 0°C ~ 85°C, Current - Supply: 2mA, Supplier Device Package: 6-SON (1x1), Number of Circuits: 1, -3db Bandwidth: 210 MHz, Voltage - Supply Span (Min): 10 V, Voltage - Supply Span (Max): 16 V.
Інші пропозиції VSP1000DSFR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSP1000DSFR VSP1000DSFR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fvsp1000 Description: IC BUFFER 1 CIRCUIT 6SON
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-XFDFN
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Buffer
Current - Supply: 2mA
Number of Circuits: 1
-3db Bandwidth: 210 MHz
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Supply: 2mA
-3db Bandwidth: 210 MHz
товару немає в наявності
VSP1000DSFR VSP1000DSFR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fvsp1000 Sensor Interface Hi Spd Bfr for CCD Sensor