VSSR2401332JUF
VSSR2401332JUF Vishay / Thin Film
vtsrvssr.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
Resistor Networks & Arrays 3.3K 24 PIN BUSS 5%
на замовлення 4943 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 23 RES 3.3K OHM 24SSOP, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 3.3k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 24, Package / Case: 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 24-SSOP, Height - Seated (Max): 0.069" (1.76mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 23.
Інші пропозиції VSSR2401332JUF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSSR2401332JUF VSSR2401332JUF Виробник : Vishay Dale Thin Film vtsrvssr.pdf Description: RES ARRAY 23 RES 3.3K OHM 24SSOP
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 3.3k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 24
Package / Case: 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 24-SSOP
Height - Seated (Max): 0.069" (1.76mm)