Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VT-501-EAE-1060-10M0000000
VT-501-EAE-1060-10M0000000 Microchip Technology
VT-501-April-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: TCXO +3.3 VDC +/-5% CMOS -40C TO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TCXO +3.3 VDC +/-5% CMOS -40C TO, Packaging: Tape & Reel (TR), Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5).
Інші пропозиції VT-501-EAE-1060-10M0000000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VT-501-EAE-1060-10M0000000 VT-501-EAE-1060-10M0000000 Виробник : Vectron VT-501-1019061.pdf TCXO Oscillators 10MHz 3.3V +/- 1ppm -40C +85C