Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VT-700-EAE-2060-13M0000000
VT-700-EAE-2060-13M0000000
VT-700-EAE-2060-13M0000000 Microchip Technology
vt-700.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator TCXO 13MHz ±2ppm (Tol) ±2ppm (Stability) 15pF CMOS 3.3V 4-Pin CSMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
TCXO Oscillators TCXO, +3.3 Vdc, +/-5%, CMOS, -40C to +85C, +/-2.0ppm, Fixed, No Tuning.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VT-700-EAE-2060-13M0000000 Виробник : Microchip Technology VT-700.pdf Description: TCXO +3.3 VDC +/-5% CMOS -40C TO
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
VT-700-EAE-2060-13M0000000 VT-700-EAE-2060-13M0000000 Виробник : Microchip Technology VT_700-2295833.pdf TCXO Oscillators TCXO, +3.3 Vdc, +/-5%, CMOS, -40C to +85C, +/-2.0ppm, Fixed, No Tuning