Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VT-820-EFJ-1060-38M4000000
VT-820-EFJ-1060-38M4000000
VT-820-EFJ-1060-38M4000000 Microchip Technology
vt-820-april-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator TCXO 38.4MHz ±1ppm (Tol) ±1ppm (Stability) 10pF Clipped Sinewave 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Написати відгук
Description: TCXO +3.3 VDC +/-5% CLIPPED SINE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VT-820-EFJ-1060-38M4000000 Виробник : Microchip Technology VT-820-April-2020.pdf Description: TCXO +3.3 VDC +/-5% CLIPPED SINE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)