Продукція > SEIKO INSTRUMENTS > VT200F-12.5PF20PPM
VT200F-12.5PF20PPM
VT200F-12.5PF20PPM Seiko Instruments
Secure_SII_Quartz-Crystal_E_-0228_fix.pdf
Виробник: Seiko Instruments
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Cylindrical Can, Radial
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.074" Dia x 0.236" L (1.88mm x 6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 15959 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Cylindrical Can, Radial, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.074" Dia x 0.236" L (1.88mm x 6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VT200F-12.5PF20PPM VT200F-12.5PF20PPM Виробник : Seiko Semiconductors VT-200-F_Leaflet_e201512171.pdf Crystals 32.768kHz 12.5pF +/- 20PPM, 2-pin