Продукція > KYOCERA AVX > VTA7060331A670
VTA7060331A670
VTA7060331A670 KYOCERA AVX
2793166.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - VTA7060331A670 - TVS-Varistor, 25 V, 31 V, VT, 67 V, 0603 [Metrisch 1608], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 25V
Nennspannung, V DC: 31V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 67V
Spitzenenergie (10/1000us): 0.1J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 30A
Produktpalette: VT
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 175°C
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VTA7060331A670 - TVS-Varistor, 25 V, 31 V, VT, 67 V, 0603 [Metrisch 1608], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 25V, Nennspannung, V DC: 31V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 67V, Spitzenenergie (10/1000us): 0.1J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 30A, Produktpalette: VT, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 175°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Інші пропозиції VTA7060331A670
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VTA7060331A670 VTA7060331A670 Виробник : KYOCERA AVX 2793166.pdf Description: KYOCERA AVX - VTA7060331A670 - TVS-Varistor, 25 V, 31 V, VT, 67 V, 0603 [Metrisch 1608], Vielschichtvaristor (MLV)