Продукція > KYOCERA AVX > VTA7080531C650
VTA7080531C650
VTA7080531C650 KYOCERA AVX
2793166.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - VTA7080531C650 - TVS-Varistor, 25 V, 31 V, VT, 65 V, 0805 [Metrisch 2012], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VTA7080531C650 - TVS-Varistor, 25 V, 31 V, VT, 65 V, 0805 [Metrisch 2012], Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: 0805 [Metrisch 2012], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 25V, Nennspannung, V DC: 31V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 65V, Spitzenenergie (10/1000us): 0.3J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 80A, Produktpalette: VT, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 175°C, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VTA7080531C650 VTA7080531C650 Виробник : KYOCERA AVX 2793166.pdf Description: KYOCERA AVX - VTA7080531C650 - TVS-Varistor, 25 V, 31 V, VT, 65 V, 0805 [Metrisch 2012], Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: 0805 [Metrisch 2012]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 25V
Nennspannung, V DC: 31V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 65V
Spitzenenergie (10/1000us): 0.3J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 80A
Produktpalette: VT
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 175°C