Продукція > KYOCERA AVX > VTA7080531C650RP
VTA7080531C650RP
VTA7080531C650RP KYOCERA AVX
VTA7_DS.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: TVS, HI-TEMP. 175 C, 0805 EIA, 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 80 A
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TA)
Energy: 0.3J
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum AC Volts: 25 V
Maximum DC Volts: 31 V
Capacitance @ Frequency: 275 pF @ 1 MHz
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS, HI-TEMP. 175 C, 0805 EIA, 3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 80 A, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TA), Energy: 0.3J, Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 42.9 V, Varistor Voltage (Min): 35.1 V, Varistor Voltage (Typ): 39 V, Maximum AC Volts: 25 V, Maximum DC Volts: 31 V, Capacitance @ Frequency: 275 pF @ 1 MHz, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VTA7080531C650RP VTA7080531C650RP Виробник : Kyocera AVX avx_02182019_VTA7_175C_Varistor-1532481.pdf Varistors 31V 0805 65V Clamp T VS Hi-Temp AEC-Q200