Продукція > LEAGUER > VTD1C221M0607
VTD1C221M0607
VTD1C221M0607 LEAGUER
info-kesc%2022006tr.pdf
Виробник: LEAGUER
220uF 16V SMT 6,3x7.7mm, operating temp.-55?105°C load life min. 2000h at 105°C temp., which is equivalent to 8000h at 85°C VTD1C221M0607 LEAGUER Electrolytic capacitor KESD 220/16tR
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Конденсатор електролітичний SMD, С = 220 мкФ, U, В = 16, Розм = 6,3 x 7,7 мм, Точн., % = 20, Тексп, °C = -55...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000,... Група товару: Конденсатори Корпус: 6.3x7.7mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VTD1C221M0607 VTD1C221M0607 Виробник : LEAGUER info-kesc%2022006tr.pdf 220uF 16V SMT 6,3x7.7mm, operating temp.-55?105°C load life min. 2000h at 105°C temp., which is equivalent to 8000h at 85°C VTD1C221M0607 LEAGUER Electrolytic capacitor KESD 220/16tR
Кількість Ціна
VTD1C221M0607 info-kesc 22006tr.pdf Конденсатор електролітичний SMD, С = 220 мкФ, U, В = 16, Розм = 6,3 x 7,7 мм, Точн., % = 20, Тексп, °C = -55...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000,... Група товару: Конденсатори Корпус: 6.3x7.7mm Од. вим: шт