VTP-01001 Premier Magnetics
Виробник: Premier Magnetics
Description: INDUCTOR,LOW COST TOROIDAL POWER
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2A
Material - Core: Sendust
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.350" (8.89mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
на замовлення 9348 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR,LOW COST TOROIDAL POWER, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2A, Material - Core: Sendust, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.350" (8.89mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VTP-01001 VTP-01001
Додати до обраних Обраний товар
Опис: Дросель - Ток: 1 А; Індуктивність: 10 мкГн; Корпус: Radial; 8.382x6.096x8.382
Каркас: 8,4? 6,1? 8, 4мм