VTP-01002 Premier Magnetics
vtp.pdf
Виробник: Premier Magnetics
Група товару: Індуктивності Од. вим: шт
на замовлення 590 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR,LOW COST TOROIDAL POWER, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 32mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Material - Core: Sendust, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VTP-01002 Виробник : Premier Magnetics Description: INDUCTOR,LOW COST TOROIDAL POWER
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 32mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Material - Core: Sendust
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.480" (12.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH