VTP-01005
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції VTP-01005
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VTP-01005 Виробник : Premier Magnetics vtp.pdf Група товару: Індуктивності Од. вим: шт
товару немає в наявності
VTP-01005 Виробник : Premier Magnetics Description: INDUCTOR,LOW COST TOROIDAL POWER
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 8mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 7A
Material - Core: Sendust
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 1.200" (30.48mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH