VTVS3V3ASMF-M3-08
VTVS3V3ASMF-M3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
vtvs3v3asmf.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 3.3VWM 8.9VC DO219AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 2095pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 42.95A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V
Supplier Device Package: DO-219AB (SMF)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 6.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 8.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
на замовлення 27000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - VTVS3V3ASMF-M3-08 - TVS-Diode, TransZorb, Unidirektional, 3.3 V, 8.9 V, DO-219AB, 2 Pin(s), tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-219AB, rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Durchbruchspannung, min.: 6.4V, Qualifikation: -, Durchbruchspannung, max.: 7V, usEccn: EAR99, Sperrspannung: 3.3V, euEccn: NLR, Spitzenimpulsverlustleistung: 400W, TVS-Polarität: Unidirektional, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: TransZorb, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Klemmspannung, max.: 8.9V, SVHC: Lead (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VTVS3V3ASMF-M3-08 VTVS3V3ASMF-M3-08 Виробник : VISHAY VISH-S-A0014403621-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - VTVS3V3ASMF-M3-08 - TVS-Diode, TransZorb, Unidirektional, 3.3 V, 8.9 V, DO-219AB, 2 Pin(s)
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-219AB
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 6.4V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 7V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 3.3V
euEccn: NLR
Spitzenimpulsverlustleistung: 400W
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: TransZorb
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Klemmspannung, max.: 8.9V
SVHC: Lead (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Мінімальне замовлення: 13
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-219AB
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Durchbruchspannung, min.: 6.4V
Qualifikation: -
Durchbruchspannung, max.: 7V
usEccn: EAR99
Sperrspannung: 3.3V
euEccn: NLR
TVS-Polarität: Unidirektional
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: TransZorb
Klemmspannung, max.: 8.9V
SVHC: Lead (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 27
VTVS3V3ASMF-M3-08 Виробник : VISHAY vtvs3v3asmf.pdf Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 400W; unidirectional; ±5%; DO219AB,SMF; TransZorb®
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.4kW
Semiconductor structure: unidirectional
Tolerance: ±5%