VTVS3V3GSMF-M3-18
VTVS3V3GSMF-M3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
vtvs3v3asmf.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 3.3VWM 8.9VC DO219AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 2095pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 43.99A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V
Supplier Device Package: DO-219AB (SMF)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 6.57V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 8.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 3.3VWM 8.9VC DO219AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-219AB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 2095pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 43.99A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V, Supplier Device Package: DO-219AB (SMF), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 6.57V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 8.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-219AB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
VTVS3V3GSMF-M3-18 VTVS3V3GSMF-M3-18 Виробник : Vishay Semiconductors vtvs3v3asmf-1078013.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W -/+30kV -/+2% DO-219AB (SMF)