Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VV-701-EAE-KNAB-45M0000000
VV-701-EAE-KNAB-45M0000000 Microchip Technology
VV-701-April-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: LOW FREQUENCY CERAMIC VCXO +3.3
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LOW FREQUENCY CERAMIC VCXO +3.3, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції VV-701-EAE-KNAB-45M0000000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VV-701-EAE-KNAB-45M0000000 VV-701-EAE-KNAB-45M0000000 Виробник : Vectron VV-701-1019086.pdf VCXO Oscillators 45MHz 3.3V -40C +85C APR 50ppm