VVC1-F2F-16M0000000
VVC1-F2F-16M0000000 Microchip Technology
vvc1.pdf
Виробник: Microchip Technology
Oscillator VCXO 16MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 3.3V 6-Pin CSMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук