Продукція > OMRON > VX-016-1A3
VX-016-1A3
VX-016-1A3 Omron
45933839403784992en-vx.pdf
Виробник: Omron
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Roller Lever 0.1A 125VAC 30VDC 0.29N Screw Mount Solder
на замовлення 110 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACT SPDT 0.1A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 100mA (AC/DC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Actuator Type: Lever, Roller, Operating Force: 30gf, Ingress Protection: IP40, Pretravel: 0.157" (4.0mm), Differential Travel: 0.031" (0.8mm), Overtravel: 0.062" (1.6mm), Operating Position: 0.815" (20.7mm), Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 30 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VX-016-1A3 VX-016-1A3 Виробник : Omron Electronics Inc-EMC Div VX_.pdf Description: SWITCH SNAP ACT SPDT 0.1A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 100mA (AC/DC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Actuator Type: Lever, Roller
Operating Force: 30gf
Ingress Protection: IP40
Pretravel: 0.157" (4.0mm)
Differential Travel: 0.031" (0.8mm)
Overtravel: 0.062" (1.6mm)
Operating Position: 0.815" (20.7mm)
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 30 V
на замовлення 3898 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 159 шт:
VX-016-1A3 VX-016-1A3 Виробник : Omron 45933839403784992en-vx.pdf Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Hinge Roller Lever 0.1A 125VAC 30VDC 0.29N Screw Mount Solder
Мінімальне замовлення: 22