VX-501-0276-245M76 Microchip Technology
vx-501-0276-245m76.pdf
Виробник: Microchip Technology
Crystal Oscillator VCXO
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
VCXO Oscillators 245.76MHz 3.3V 40ppm -40C 85C.
Інші пропозиції VX-501-0276-245M76
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VX-501-0276-245M76 Виробник : Microchip Technology vx-501-0276-245m76.pdf Crystal Oscillator VCXO
товару немає в наявності
VX-501-0276-245M76 VX-501-0276-245M76 Виробник : Microchip / Vectron vx-501-0276-245m76-1665566.pdf VCXO Oscillators 245.76MHz 3.3V 40ppm -40C 85C
VX-501-0276-245M76 VX-501-0276-245M76 Виробник : Microchip Technology vx_501_0276_245m76-1665566.pdf VCXO Oscillators 245.76MHz 3.3V 40ppm -40C 85C