Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VXM1-9003-12M0000000TR
VXM1-9003-12M0000000TR
VXM1-9003-12M0000000TR Microchip Technology
VXM1-April-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: 12MHZ SMD CRYSTAL 5.0X3.2MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 12 MHz
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 12MHZ SMD CRYSTAL 5.0X3.2MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 12 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VXM1-9003-12M0000000TR VXM1-9003-12M0000000TR Виробник : Microchip Technology VXM1-April-2020.pdf Description: 12MHZ SMD CRYSTAL 5.0X3.2MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 12 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
VXM1-9003-12M0000000TR VXM1-9003-12M0000000TR Виробник : Microchip Technology VXM1_April_2020-2000955.pdf Crystals 12MHz SMD Crystal, 5.0x3.2mm, 2 PAD, 20/30 -40 to +85C, 18pF