VXM7-1N1-25M0000000
VXM7-1N1-25M0000000 Microchip Technology
vxm7.pdf
Виробник: Microchip Technology
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±15ppm (Stability) 16pF 3rd Overtone 55Ohm 4-Pin SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук