Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VXM7-9032-25M0000000
VXM7-9032-25M0000000
VXM7-9032-25M0000000 Microchip Technology
VXM7-Website-April-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 25 MHz
на замовлення 872 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 25.0000MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 25 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 3454 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
VXM7-9032-25M0000000 VXM7-9032-25M0000000 Виробник : Microchip Technology VXM7-Website-April-2020.pdf Description: CRYSTAL 25.0000MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 25 MHz