Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VXM7-9043-24M0000000TR
VXM7-9043-24M0000000TR Microchip Technology
VXM7-9043-24M0000000_June17_2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: 3225 XTAL 24.000MHZ, 10/10/0/70C
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms
Frequency: 24 MHz
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: 3225 XTAL 24.000MHZ, 10/10/0/70C, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 18pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±10ppm, Frequency Tolerance: ±10ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 60 Ohms, Frequency: 24 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VXM7-9043-24M0000000TR Виробник : Microchip Technology VXM7-9043-24M0000000_June17_2020.pdf Description: 3225 XTAL 24.000MHZ, 10/10/0/70C
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 18pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±10ppm
Frequency Tolerance: ±10ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 24 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
VXM7-9043-24M0000000TR Виробник : Microchip Technology VXM7_9043_24M0000000_June17_2020-2907702.pdf Crystals 3225 XTAL 24.000MHz, 10/10/0/70C/18pF/60ohm