Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VXM7-9055-12M0000000TR
VXM7-9055-12M0000000TR
VXM7-9055-12M0000000TR Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: VXM7-9055-12M0000000TR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms
Frequency: 12 MHz
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: VXM7-9055-12M0000000TR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 Ohms, Frequency: 12 MHz.
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 12 MHz