Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VXM9-9007-62M5000000
VXM9-9007-62M5000000
VXM9-9007-62M5000000 Microchip Technology
VXM9-April-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: CRYSTAL
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Frequency: 62.5 MHz
на замовлення 395 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Frequency: 62.5 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VXM9-9007-62M5000000 VXM9-9007-62M5000000 Виробник : Microchip Technology VXM9-April-2020.pdf Crystals 2.0x1.65 SMD Crystal, 62.5MHz, +/-20ppm over -30 to +85C, 7.5pF