Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > VXM9-9014-64M0000000
VXM9-9014-64M0000000
VXM9-9014-64M0000000 Microchip Technology
VXM9-April-2020.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: 2.0X1.65 SMD CRYSTAL
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Frequency: 64 MHz
Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6)
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.0X1.65 SMD CRYSTAL, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Frequency: 64 MHz, Supplier Device Package: 4-SMD (2x1.6).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VXM9-9014-64M0000000 VXM9-9014-64M0000000 Виробник : Microchip Technology VXM9_April_2020-2000948.pdf Crystals 2.0x1.65 SMD Crystal, 64MHz, +/-20ppm over -30 to +85C, 8pF