Продукція > LEAGUER > VZ21C471M0810
VZ21C471M0810
VZ21C471M0810 LEAGUER
info-kelsf%2047025tr.pdf
Виробник: LEAGUER
470uF 16V SMD 8x10,2mm, oper. temp -55?105°C load life min. 2000h at 105°C temp., which is equivalent to 8000h at 85°C, LOW E.S.R. VZ21C471M0810 LEAGUER Electrolytic capacitor KELSE 470/16tR
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 30 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор електролітичний низькоімпедансний SMD, С = 470 мкФ, U, В = 16, Розм = 8 х 10,2 мм, Тексп, °C = -55...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 8x10.2mm Од. вим: шт, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VZ21C471M0810 VZ21C471M0810 Виробник : LEAGUER info-kelsf%2047025tr.pdf 470uF 16V SMD 8x10,2mm, oper. temp -55?105°C load life min. 2000h at 105°C temp., which is equivalent to 8000h at 85°C, LOW E.S.R. VZ21C471M0810 LEAGUER Electrolytic capacitor KELSE 470/16tR
на замовлення 6000 шт:
Кількість Ціна
VZ21C471M0810 kelsf47025tr.pdf Конденсатор електролітичний низькоімпедансний SMD, С = 470 мкФ, U, В = 16, Розм = 8 х 10,2 мм, Тексп, °C = -55...+105, Термін експл., г @ T,°C = 2000 @ 105,... Група товару: Конденсатори Корпус: 8x10.2mm Од. вим: шт