Продукція > VYBRONICS INC > VZ43FC1B5640005L
VZ43FC1B5640005L
VZ43FC1B5640005L Vybronics Inc
v-z43fc1b5640005l
Виробник: Vybronics Inc
Description: VIBRATION ERM MTR 9K RPM 0.6G
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1.3VDC
Size / Dimension: Rectangular - 0.177" x 0.169" (4.50mm x 4.30mm)
Function: Vibration, ERM (Haptic)
RPM: 9000 RPM
Type: DC Motor
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: J Lead
Length - Shaft and Bearing: 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
на замовлення 53000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VIBRATION ERM MTR 9K RPM 0.6G, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1.3VDC, Size / Dimension: Rectangular - 0.177" x 0.169" (4.50mm x 4.30mm), Function: Vibration, ERM (Haptic), RPM: 9000 RPM, Type: DC Motor, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: J Lead, Length - Shaft and Bearing: 0.217" (5.50mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1.3VDC
RPM: 9000 RPM
Type: DC Motor
Termination Style: J Lead