Продукція > TESAT > W12-T7-21NI
W12-T7-21NI
W12-T7-21NI TESAT
W12-T7.pdf
Виробник: TESAT
Category: Automotive connectors
Description: Connector: automotive; for towbars,for trailers; plug; 12VDC
Type of connector: automotive
Connectors application: for towbars; for trailers
Connector: plug
Rated voltage: 12V DC
Number of pins: 7
Mechanical mounting: for cable
Electrical mounting: screw terminal
Contact material: brass
Contact plating: nickel plated
Cable external diameter: 7mm
Conform to the norm: ISO 1724
на замовлення 161 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Automotive connectors, Description: Connector: automotive; for towbars,for trailers; plug; 12VDC, Type of connector: automotive, Connectors application: for towbars; for trailers, Connector: plug, Rated voltage: 12V DC, Number of pins: 7, Mechanical mounting: for cable, Electrical mounting: screw terminal, Contact material: brass, Contact plating: nickel plated, Cable external diameter: 7mm, Conform to the norm: ISO 1724.
Інші пропозиції W12-T7-21NI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W12-T7-21NI W12-T7-21NI Виробник : Tesat W12-T7_Tesat.pdf Роз'єм автомобільний, Вид = Вилка, Тип конт. = Штирьовий ("тато"), К-сть конт. = 7, Тип монтажу = на кабель, dзовн. пров. = 7 мм,... Група товару: Роз'єми Корпус: Cable Од. вим: шт