W1206R032322B-R1
W1206R032322B-R1 Welwyn (TT electronics)
382434127404139pfc.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thin Film 1206 23.2K Ohm 0.1% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 940 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 568
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W1206R032322B-R1 W1206R032322B-R1 Виробник : Welwyn (TT electronics) 382434127404139pfc.pdf Res Thin Film 1206 23.2K Ohm 0.1% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R