W1206R036041B-R1
W1206R036041B-R1 Welwyn (TT electronics)
pfc-w0805lf-03-1542-b-r1.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thin Film 1206 6.04K Ohm 0.1% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Pad SMD
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 568
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W1206R036041B-R1 W1206R036041B-R1 Виробник : Welwyn (TT electronics) pfc-w0805lf-03-1542-b-r1.pdf Res Thin Film 1206 6.04K Ohm 0.1% 0.33W(1/3W) ±25ppm/°C Pad SMD