W12M-E11HN
W12M-E11HN Lumex Opto/Components Inc.
W12M-ABEFGH_(S-5).pdf
Виробник: Lumex Opto/Components Inc.
Description: PBS 12MM SPST 0.1A 48V MOM METAL
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Standard
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.25mm Dia
Color - Actuator/Cap: Silver
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 12 V
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PBS 12MM SPST 0.1A 48V MOM METAL, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.25mm Dia, Color - Actuator/Cap: Silver, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 12 V.