Продукція > EBM PAPST > W1G130-AA49-01
W1G130-AA49-01
W1G130-AA49-01 EBM Papst
ec-axial-fan-w1g130aa4901-eng.pdf
Виробник: EBM Papst
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 151 X 58mm
на замовлення 140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN 115VAC 220CFM 130MM, Packaging: Box, Power (Watts): 24.00W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 151mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Width: 58.00mm, Weight: 1.7 lbs (771.1 g), Operating Temperature: -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C), Approval Agency: CSA, EAC, UL, VDE, Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.363 in H2O (90.5 Pa), Part Status: Active.
Інші пропозиції W1G130-AA49-01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W1G130-AA49-01 W1G130-AA49-01 Виробник : ebm-papst Inc. W1G130AA4901-BA-ENU.pdf Description: FAN 115VAC 220CFM 130MM
Packaging: Box
Power (Watts): 24.00W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 151mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Width: 58.00mm
Weight: 1.7 lbs (771.1 g)
Operating Temperature: -22 ~ 140°F (-30 ~ 60°C)
Approval Agency: CSA, EAC, UL, VDE
Ingress Protection: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.363 in H2O (90.5 Pa)
Part Status: Active
товару немає в наявності
W1G130-AA49-01 W1G130-AA49-01 Виробник : ebm-papst W1G130AA4901-BA-ENU.pdf EC Fans EC Tubeaxial Fan, 130mm Round, 115VAC, 24W, 3200RPM, IP54 Rated