Продукція > EBM PAPST > W1G172-EC95-01
W1G172-EC95-01
W1G172-EC95-01 EBM Papst
w1g172ec9501.pdf
Виробник: EBM Papst
AC Fan Axial Ball Bearing 115V
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 21.00W, Features: Dual Speed, Thermal Overload Protector (TOP), Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 222mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 1700/2500 RPM, Width: 78.50mm, Operating Temperature: -22 ~ 122°F (-30 ~ 50°C), Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals, Approval Agency: CE, CSA, EAC, UL, VDE, Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant, Fan Type: Tubeaxial, Static Pressure: 0.241 in H2O (60.0 Pa).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Power (Watts): 21.00W
Features: Dual Speed, Thermal Overload Protector (TOP)
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 222mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 1700/2500 RPM
Width: 78.50mm
Operating Temperature: -22 ~ 122°F (-30 ~ 50°C)
Termination: 3 Wire Leads with Splice Terminals
Approval Agency: CE, CSA, EAC, UL, VDE
Ingress Protection: IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Fan Type: Tubeaxial
Static Pressure: 0.241 in H2O (60.0 Pa)
на замовлення 7 шт:
Кількість Ціна
W1G172-EC95-01 Виробник : ebm-papst W1G172-EC-838244.pdf AC Fans AC Axial Fan, 172mm Round, 115VAC, 310/205CFM, 21W, 2500RPM
на замовлення 6 шт:
W1G172-EC95-01 W1G172-EC95-01 Виробник : EBM Papst w1g172ec9501.pdf AC Fan Axial Ball Bearing 115V