W1P35X8W04-U100D3B0A
W1P35X8W04-U100D3B0A KYOCERA AVX Components
avx-e_w1-family.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Antenna Embedded 2.8dBi Gain 2480MHz Bag
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - W1P35X8W04-U100D3B0A - PCB-ANTENNE, 2.4-2.48GHZ, 2.8DBI, tariffCode: 85291069, rohsCompliant: YES, Stehwellenverhältnis (VSWR): -, Antenne: PCB-Antenne, Verstärkung: 2.8dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: 5A991.g, Frequenz, min.: 2.4GHz, Antennenmontage: Klebebefestigung, euEccn: NLR, Produktpalette: W1, Eingangsleistung: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: -, Frequenz, max.: 2.48GHz, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W1P35X8W04-U100D3B0A W1P35X8W04-U100D3B0A Виробник : KYOCERA AVX AVX-E_W1-Family.pdf Antennas 2.4GHz/BT PCB 100mm Cable MHF Connector
на замовлення 771 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85291069
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): -
Antenne: PCB-Antenne
Verstärkung: 2.8dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: 5A991.g
Frequenz, min.: 2.4GHz
Antennenmontage: Klebebefestigung
euEccn: NLR
Produktpalette: W1
Eingangsleistung: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: -
Frequenz, max.: 2.48GHz
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 418 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Features: Cable - 150mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.48GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Gain: 2.8dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 1
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.016" (0.40mm)
Return Loss: -15dB
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.44GHz