Продукція > WINBOND > W25P40VSNIG
W25P40VSNIG WINBOND
W25P10%2C20%2C40.pdf
Виробник: WINBOND
на замовлення 250 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 4MBIT SPI 40MHZ 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Technology: FLASH, Clock Frequency: 40 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 5ms, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W25P40VSNIG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25P40VSNIG W25P40VSNIG Виробник : Winbond Electronics W25P10%2C20%2C40.pdf Description: IC FLASH 4MBIT SPI 40MHZ 8SOIC
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Technology: FLASH
Clock Frequency: 40 MHz