Продукція > WINBOND > W25Q16JLSNIG TR
W25Q16JLSNIG TR
W25Q16JLSNIG TR Winbond
w25q16jl20revd2001262018.pdf
Виробник: Winbond
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3.3V 16M-bit 2M x 8 6ns 8-Pin SOIC N T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 16Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Active, Write Cycle Time - Word, Page: 3ms, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Access Time: 6 ns, Memory Organization: 2M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 16Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz