Продукція > WINBOND > W25Q16JLZPIG
W25Q16JLZPIG
W25Q16JLZPIG Winbond
w25q16jl20revd2001262018.pdf
Виробник: Winbond
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3.3V 16M-bit 2M x 8 6ns 8-Pin WSON EP Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8WSON, Packaging: Tube, Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 16Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-WSON (6x5), Write Cycle Time - Word, Page: 3ms, Memory Interface: SPI - Quad I/O, QPI, Memory Organization: 2M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W25Q16JLZPIG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 16Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz