Продукція > WINBOND > W25Q40CLSNIG TR
W25Q40CLSNIG TR
W25Q40CLSNIG TR Winbond
w25q40cl_e_07282017.pdf
Виробник: Winbond
NOR Flash spiFlash, 4M-bit, 4Kb Uniform Sector
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 4MBIT SPI/QUAD 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Memory Organization: 512K x 8, DigiKey Programmable: Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25Q40CLSNIG TR W25Q40CLSNIG TR Виробник : Winbond w25q40cl_e_07282017.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3V/3.3V 4M-bit 512K x 8 8ns 8-Pin SOIC T/R
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-SOIC
Write Cycle Time - Word, Page: 800µs
Memory Interface: SPI - Quad I/O
Memory Organization: 512K x 8
DigiKey Programmable: Verified
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz