W25Q40CLUXIG
Код товару: 154254
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Пам'ять
товару немає в наявності
Ціна
на замовлення 7819 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
W25Q40CLUXIG TR W25Q40CLUXIG TR Виробник : Winbond w25q40cl_e_07282017.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3V/3.3V 4M-bit 512K x 8 8ns 8-Pin USON EP T/R
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-UFDFN Exposed Pad
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-USON (2x3)
Write Cycle Time - Word, Page: 800µs
Memory Interface: SPI - Quad I/O
Memory Organization: 512K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
Packaging: Tape & Reel (TR)
Memory Type: Non-Volatile
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz