W25Q40RLSSJQ TR
W25Q40RLSSJQ TR Winbond Electronics
DA00-W25Q40RL_1.html&level=1
Виробник: Winbond Electronics
Description: SPIFLASH, 4M-BIT, 4KB UNIFORM SE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 4Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR (SLC)
Clock Frequency: 133 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-SOIC
Write Cycle Time - Word, Page: 2ms
Memory Interface: SPI - Quad I/O, QPI
Access Time: 4.5 ns
Memory Organization: 512K x 8
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPIFLASH, 4M-BIT, 4KB UNIFORM SE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 4Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR (SLC), Clock Frequency: 133 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 2ms, Memory Interface: SPI - Quad I/O, QPI, Access Time: 4.5 ns, Memory Organization: 512K x 8.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25Q40RLSSJQ TR Виробник : Winbond DA00-W25Q40RL_1.html&level=1 NOR Flash spiFlash, 4M-bit, 4Kb Uniform Sector, 2.5V