Продукція > W25 > W25Q80BLZPIG
W25Q80BLZPIG
da00-w25q80blf1.pdf
Виробник:
на замовлення 600 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис W25Q80BLZPIG
Description: IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8WSON, Packaging: Tube, Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 80 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-WSON (6x5), Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Memory Organization: 1M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W25Q80BLZPIG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 8-WDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 8Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 80 MHz