Продукція > WINBOND > W25Q80DLSVIG
W25Q80DLSVIG
W25Q80DLSVIG Winbond
w25q80dvdl_revh_10022015.pdf
Виробник: Winbond
NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI, Quad SPI) 2.5V/3V/3.3V 8M-bit 1M x 8 6ns 8-Pin VSOP
Написати відгук
Description: IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8VSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 8Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-VSOP, Write Cycle Time - Word, Page: 3ms, Memory Interface: SPI - Quad I/O, Memory Organization: 1M x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W25Q80DLSVIG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz