Продукція > WINBOND > W25X05CLSNIG
W25X05CLSNIG
W25X05CLSNIG Winbond
w25x05cl_a02-1489745.pdf
Виробник: Winbond
NOR Flash spiFlash, 512K-bit, 4Kb Uniform Sector
на замовлення 10071 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 512KBIT SPI 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 512Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-SOIC, Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 64K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції W25X05CLSNIG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
W25X05CLSNIG W25X05CLSNIG Виробник : Winbond 40w25x05cl.1_reve01.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3.3V 512K-bit 64K x 8 8ns 8-Pin SOIC
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 512Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz