W25X05CLUXIG TR
W25X05CLUXIG TR Winbond Electronics
w25x05cl.1_reve01.pdf
Виробник: Winbond Electronics
Description: IC FLASH 512KBIT SPI 8USON
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-UFDFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 512Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz
Memory Format: FLASH
Supplier Device Package: 8-USON (2x3)
Write Cycle Time - Word, Page: 800µs
Memory Interface: SPI
Memory Organization: 64K x 8
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 3245 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC FLASH 512KBIT SPI 8USON, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-UFDFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 512Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 104 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 8-USON (2x3), Write Cycle Time - Word, Page: 800µs, Memory Interface: SPI, Memory Organization: 64K x 8, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 41 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
W25X05CLUXIG TR Виробник : Winbond 40w25x05cl.1_reve01.pdf NOR Flash Serial (SPI, Dual SPI) 2.5V/3.3V 512K-bit 64K x 8 8ns 8-Pin USON EP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 512Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 104 MHz